Biocentrum Liptovský Mikuláš

Diagnostika bez zásahu do Vášho tela!

BIOCENTRUM „ZDRAVÝ ČLOVEK“ je konečne u nás na Liptove. Nájdete  nás na ulici 1.mája oproti hotelu ELÁN ,polícii. Tešíme sa na vašu návštevu. Denne od 9-17 hodiny Vám určíme diagnózu najnovším prístrojom bez akéhokoľvek  zásahu do Vášho organizmu. Samozrejme dostanete od nás úplne zadarmo aj celkovú diagnostickú správu. V nej nájdete napr. či máte dostatok vitamínov v tele , či Vám správne funguje srdce , pľúca, pečeň atď.

Výsledky vyšetrení sú predstihu: Náš terapeutický prístroj dokáže rozpoznať zdravotné zmeny pred viditeľnými príznakmi a známkami ochorenia, ktoré sa objavia. Včasné odhalenie bude na začiatku liečby.

Objednávky :

mobil:  0917472990.

email: mikulas@zdravyclovek.net

 

URČÍME VÁM DIAGNÓZU A ZÁROVEŇ AJ NÁSLEDNÚ  LIEČBU BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV!

Poznáte nasledovné myšlienky:

       PREČO sa cítim slabá, unavená, hoci mám primerane dlhý spánok? Búši mi srdce, vypadávajú mi vlasy, prečo ma stále častejšie bolí brucho v oblasti pupka, prečo ma nadúva? Je to žlčník, pankreas, žalúdok, alebo dvanástorník. Priberám už aj zo vzduchu?! Som čoraz nervóznejší, mávam depresie, trpím nespavosťou, mám pocit chronickej únavy ?
Chápete, nie je potrebné množstvo návštev, opakované objednávanie, čakanie… Keď si predstavím, ako chodím inde od dverí k dverám s hromadou čiastkových výsledkov a posudkov, som veľmi rád, že som tu. Tunajšia diagnostika poskytuje úžasné možnosti – ten počítač do mňa doslova vidí. Diagnostické programy ocenia najmä ľudia, ktorých odrádzajú od návštevy lekára niektoré nie práve najpríjemnejšie vyšetrenia. Stačí spomenúť prostatu, hrubé črevo… Okrem toho, tu sa okamžite dozviete výsledok. Aj s istou perspektívou. Myslím si, že aspoň niektoré úkony v tomto zariadení by mala preplácať zdravotná poisťovňa. Jednoducho preto, lebo včasná diagnóza je i pre spoločnosť oveľa výhodnejšia než dodatočné riešenie dôsledkov nerozpoznaných a neliečených porúch.“ hovorí jeden z klientov (Jozef. S.)

 

 

Comments are closed.

  • Kto sme?

    Spoločnosť LUGAPROFIT s.r.o. prichádza na slovenský trh vybudovať sieť BIOCENTIER ZDRAVÝ ČLOVEK v rámci celého Slovenska. Naše BIOCENTRÁ sú zamerané na diagnostiku a liečbu pre všetkých ľudí, bez ohľadu na spoločenské , sociálne, národnostné postavenie v pohodlí svojich domovov.

Skúsenosti našich pacientov