Osobný/á poradca/kyňa zdravia

Ponuka spolupráce.

 

Pozícia : Osobný poradca zdravia / Manažér pre SR/ kraje SR

Región: jednotlivý kraj podľa výberu

Náplň práce: osobné konzultácie a prezentácie u potenciálnych klientov, diagnostika zdravia špičkovým prístrojom KRMA // , a odporúčaná následná liečba liečebným kompletom Renaissance Primo B, BIOQuant Profi, prípadne výživové doplnky vysokej kvality. Komplet portfólio nájdete na našich webových stránkach.

Systém práce: OPZ pracuje vo svojom zvolenom regióne , vytvára zázemie pre otvorenia pobočiek  BIOCENTIER ZČ v danom regióne, ktoré po vytvorení minimálne 3 aj sám riadi. Tým sa poskytuje možnosť osobného rastu a kariéry pre kohokoľvek, kto je pracovitý a chce splniť svoje ciele a sny.

Odmeňovanie:  Ponúkame najvyššie provízie na Slovensku v osobnom predaji a taktiež podporný a vernostný program pre spolupracovníka ale aj pre zákazníka. Konkrétne odmeňovacie systémy s vernostným programom poskytujeme na osobnom stretnutí. Základná provízia sa vypláca 1x do týždňa a prémie 1x do mesiaca. Provízia sa vypočítava každý týždeň   a jej výška  závisí od tržieb  mesačného výkonu jednotlivého pracovníka. Máme najvyššie provízne odmeny na SR.

Ak  Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás čím skôr.

Personálne oddelenie:    sintaj@lugaprofit.sk,  0905 507 549

Comments are closed.

  • Kto sme?

    Spoločnosť LUGAPROFIT s.r.o. prichádza na slovenský trh vybudovať sieť BIOCENTIER ZDRAVÝ ČLOVEK v rámci celého Slovenska. Naše BIOCENTRÁ sú zamerané na diagnostiku a liečbu pre všetkých ľudí, bez ohľadu na spoločenské , sociálne, národnostné postavenie v pohodlí svojich domovov.

Skúsenosti našich pacientov