ZES a.s. Brno

logoZES Brno, a.s., výrobca pulznej magnetoterapie Renaissance®, je súčasťou holdingu, v portfóliu ktorého nájdete popri vývoji a výrobe liečebných a rehabilitačných prístrojov pre profesionálnu i domácu starostlivosť aj vydavateľskú činnosť, polygrafiu, tvorbu GIS alebo servis pre štátnu správu.

Kompletnej výrobe prístrojov radu Renaissance®, vrátane súvisiaceho nepretržitého vývoja a výskumu, sa v spoločnosti ZES Brno venujeme už vyše 17 rokov. Vďaka tomu si stále držíme popredné priečky nielen v počte, no predovšetkým v kvalite a spoľahlivosti prístrojov. Naša spoločnosť ponúka komplexný servis, zahŕňajúci popri predaji prístrojov aj odborné konzultácie a poradenstvo v oblasti použitia a aplikácie magnetoterapie.

Comments are closed.

  • Kto sme?

    Spoločnosť LUGAPROFIT s.r.o. prichádza na slovenský trh vybudovať sieť BIOCENTIER ZDRAVÝ ČLOVEK v rámci celého Slovenska. Naše BIOCENTRÁ sú zamerané na diagnostiku a liečbu pre všetkých ľudí, bez ohľadu na spoločenské , sociálne, národnostné postavenie v pohodlí svojich domovov.

Skúsenosti našich pacientov