V našich Biocentrách sa zameriavame na najmodernejšie technológie v oblastí diagnostiky a pokrokovej liečby. Dnes sa čoraz častejšie stretávame s rôznymi „zázračnými účinkami“ v oblasti liečby. Preto ak budete aj u nás a v našich pobočkách chcieť zázrak , tak vás musíme sklamať, nič také u nás nenájdete. Využívame diagnostické prístroje, ktoré sú presné cca na 90%. Robíme najnovšiu diagnostiku aj zo suchej krvi.
Testovacia metóda v pohodlí domova.
Počas skúšaní bolo potvrdené, že nová, zjednodušená metóda na analýzu profilu mastných kyselín v krvi (ale bez extrakcie tuku) je rovnako presná ako tradičná metóda za použitia vzoriek krvi zo žily. Pri tejto novej metóde sa odoberajú kvapky krvi len z končekov prstov, pozri obrázok nižšie, ktoré sa nechajú zaschnúť a následne sa analyzujú.

 

 

Kompletná lineárnosť v odpovedi počas tekutej chromatografie 11 mastných kyselín je zachovaná pri najvyšších hodnotách od C14 do C24 so zvyšujúcou sa veľkosťou vzorky v rozpätí 15 – 75 mcg. Táto nová metóda analyzovania profilu mastných kyselín v krvi je schválená na účely nutričných štúdií.

Profil mastných kyselín lipidov v krvi odzrkadľuje príjem tuku zo stravy a štúdie preukázali, že tento profil úzko súvisí so zdravotným stavom. Dôvodom je fakt, že profil lipidov v krvi obsahuje typy tukov, ktoré si váš organizmus zabudoval do buniek a tkanív vrátane bunkových membrán.

 

Táto nová metóda analyzovania profilumastných kyselín v krvi sa teda vzťahuje na nutričné štúdie. Medzi spomínaných 11 mastných kyselín patria: kyselina palmitová (PA), kyselina stearová (SA), kyselina olejová (OA), kyselina linolová (LA), kyselina alfa-linolénová (ALA), kyselina gama-linolénová (GLA), kyselina dihomo-gama linolénová (DHGLA), kyselina arachidonová (AA), kyselina eikozapentaénová (EPA), kyselina dokozapentaénová (DPA), kyselina dokozahexaénová (DHA).

 

Kde Nás nájdete?

CENTRÁLA: BIOCENTRUM ZDRAVÝ ČLOVEK

J.D.Matejovie 542; 033 01 Liptovský Hrádok (Budova „starej polikliniky“ na 1.poschodí )
+421 905 507 549
info@zdravyclovek.net

Kontakt na objednanie:

0915 273 057, 0905 507 549

 

Objednávkový formulár

Naši pracovníci Vám ochotne zodpovedajú akékoľvek otázky

Zdieľať web