OSOBNÝ PORADCA ZDRAVIA / MANAŽÉR PRE SR

Región: jednotlivý kraj podľa výberu

Náplň práce: osobné konzultácie a prezentácie u potenciálnych klientov, diagnostika zdravia špičkovým prístrojom KRMA // , a odporúčaná následná liečba liečebným kompletom Renaissance Primo B, BIOQuant Profi, prípadne výživové doplnky vysokej kvality. Komplet portfólio nájdete na našich webových stránkach.

Systém práce: OPZ pracuje vo svojom zvolenom regióne , vytvára zázemie pre otvorenia pobočiek BIOCENTIER ZČ v danom regióne, ktoré po vytvorení minimálne 3 aj sám riadi. Tým sa poskytuje možnosť osobného rastu a kariéry pre kohokoľvek, kto je pracovitý a chce splniť svoje ciele a sny.

 Odmeňovanie

Ponúkame najvyššie provízie na Slovensku v osobnom predaji a taktiež podporný a vernostný program pre spolupracovníka ale aj pre zákazníka. Konkrétne odmeňovacie systémy s vernostným programom poskytujeme na osobnom stretnutí. Základná provízia sa vypláca 1x do týždňa a prémie 1x do mesiaca. Provízia sa vypočítava každý týždeň a jej výška závisí od tržieb mesačného výkonu jednotlivého pracovníka. Máme najvyššie provízne odmeny na SR.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás čím skôr.

Personálne oddelenie: sintaj@lugaprofit.sk, 0905 507 549