O nás

Spoločnosť Lugaprofit s.r.o. vznikla v roku 2006. Od jej založenia sa naša spoločnosť špecializuje na modernú prevenciu a liečbu všetkých možných ochorení. Našim cieľom je prinášať zákazníkom úžitok v podobe moderných produktov zameraných na alternatívnu liečbu a prevenciu. Hlavným poslaním je pokúsiť sa nájsť a následne odstrániť príčiny bolestí alebo chorôb. Zameriavame sa hlavne na zdravú pomoc všetkým ľuďom, ktorý majú akékoľvek bolesti alebo choroby. Naše produkty majú široký rámec pomoci počnúc bežnými bolesťami čohokoľvek až po vážne diagnózy ako je napr. skleróza multiplex, a iné. Naším ďalším krokom je vybudovať fungujúcu skupinu profesionálnych osobných poradcov zdravia na Slovensku, v oblasti zlepšenia a skvalitnenia ľudského života prostredníctvom tzv.: Biocentier ZDRAVÝ ČLOVEK.
V rámci Slovenska vybudujeme v každom krajskom a okresnom meste tzv.:

zamerané na diagnostiku a následné liečenie ľudí. Zároveň poskytujeme kompletné bezplatné poradenstvo a servis všetkým zákazníkom a ich príbuzným počas celého ich života .

Testovacia metóda 21.storočia!

V našich Biocentrách sa zameriavame na najmodernejšie technológie v oblastí diagnostiky a pokrokovej liečby. Dnes sa čoraz častejšie stretávame s rôznymi „zázračnými účinkami“ v oblasti liečby. Preto ak budete aj u nás a v našich pobočkách chcieť zázrak , tak vás musíme sklamať, nič také u nás nenájdete. Využívame diagnostické prístroje, ktoré sú presné cca na 90%. Zároveň v čase zvýšených infekcií, ponúkame testy na protilátky z krvi.

Naša diagnostická metóda dokáže zistiť priechodnosť ciev, v akom stave máme tuky, vitamíny, stopové prvky a aj omega mastné kyseliny. U pánov zistíme funkčnosť prostaty a to úplne neinvazívne, pohodlne. Taktiež reumatické a kardiovaskulárne ochorenia pomôžeme v predstihu odhaliť ich potenciál u človeka.